zarejestruj się | zapomniane hasło
Znajdź

Współpraca i reklama

Patronat medialny
Serwis www.atrakcje-turystyczne.eu zaprasza do współpracy przy realizowaniu ciakwaych projektów związanych miejscami i wydarzeniami, które tworzone są z myślą o turystych w Polsce. Serwis może objąć patronatem medialnym i promować na swoich stronach ciekawe miejsca i wydarzenia organizowane na terenie kraju.

Sponsoring
Serwis www.atrakcje-turystyczne.eu nawiąże współpracę z firmą, która w zamian za tytuł sponsora serwisu finansować będzie jego funkcjonowanie i rozwój.

Reklama
Chętnych do reklamy na stronach serwisu zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość wykupienia reklamy przy poszczególnych atrakcjach lub grupach atrakcji. Reklama przy jednym obiekcie to koszt 100 zł rocznie. Reklama na stronie głównej - 2500 zł rocznie. Baner reklamowy o rozmiarach 280x140 pikseli.

Współpraca
Serwis www.atrakcje-turystyczne.eu zaprasza do współpracy wszystkich innych z ciekawymi pomysłami związanymi z turystyką i wypoczynkiem.

Statystyki
Serwis www.atrakcje-turystyczne.eu notuje codziennie kilkaset unikalnych odwiedzin. W okresach wzmożonych wyjazdów turystcznych (długie weekendy, wakacje) liczba wejść znacznie wzrasta.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu na e-mail podany w stopce.


reklama
znajdź na mapie
atrakcje turystyczne na mapie
najnowsze
reklama
© 2008-2013 wspierane projekty | współpraca | regulamin | polityka prywatności | kontakt: webmaster[małpa]atrakcje-turystyczne.eu   
Inne: Pełna lista atrakcji | Już wkrótce wyruszamy w Polskę!