zarejestruj się | zapomniane hasło
Znajdź

Wspierane projekty

Groch i Kapusta Groch i Kapusta to kolekcja 4 książek o podróżach po Polsce autorstwa Elżbiety Dzikowskiej, znanej wszystkim z programów Pieprz i Wanilia. Wszytskie tomy cyklu pokazują atrakcje turystyczne w Polsce w podziale geograficznym. Książki Elżbiety Dzikowskiej są jednymi z najciekwszych pozycji podróżniczych o naszym kraju.

Link: www.rosikonpress.com
 
Szwajcaria Bałtowska Szwajcaria Bałtowska to stok narciarski w województwie Świętokrzyskim. Posiada dwie trasy zjazdowe o długości 340 i 570 metrów. Kompleks posiada nowoczesne wyciągi orczykowe o łącznej przepustowości 1500 osób/godzinę. Różnica wzniesień wynosi 65 metrów.


Link: www.szwajcariabaltowska.pl
 
Polskie Szlaki na Górnym Śląsku Serwis turystyczny Polskie Szlaki przygotował eBooka zatytułowanego "Polskie Szlaki na Górnym Śląsku" prezentującego turystyczne walory Górnego Śląska. Region ten bogaty jest w zabytki architektury oraz zabytki przemysłowe - głównie kopalnie. Górny Śląsk posiada również piękną przyrodę.

Link: www.polskieszlaki.pl
 
Polskie Szlaki na Jurze Kolejny eBook przygotowany przez serwis Polskie Szlaki "Jura Krakowsko-Częstochowska" prezentuje wiele ciekwych miejsc, głównie zabytków. W eBooku przeczytać można o tak ważnym dla Polaków miejscu jakim jest Klasztor na Jasnej Górze. Ponadto opisy i zdjęcia zamków na Szlaku Orlich Gniazd.

Link: www.polskieszlaki.pl
reklama
znajdź na mapie
atrakcje turystyczne na mapie
najnowsze
reklama
    1. remont łazienki raszyn
    2. Koszt remontu łazienki – ile kosztuje remont łazienki? Zadzwoń tel. 226022589 kliknij lazienkaw10dni.pl
    3. lazienkaw10dni.pl
    1. nierdzewne pręty gwintowane
    2. Wysokiej jakości pręty gwintowane ze stali nierdzewnej. Idealne do zastosowań przemysłowych. Sprawdź naszą ofertę!
© 2008-2013 wspierane projekty | współpraca | regulamin | polityka prywatności | kontakt: webmaster[małpa]atrakcje-turystyczne.eu   
Inne: Pełna lista atrakcji | Biuro Rachunkowe Kielce public relations Ochrona antykorozyjna Biuro rachunkowe Kielce encyklopedia Już wkrótce wyruszamy w Polskę!