zarejestruj się | zapomniane hasło
Znajdź

Wspierane projekty

Groch i Kapusta Groch i Kapusta to kolekcja 4 książek o podróżach po Polsce autorstwa Elżbiety Dzikowskiej, znanej wszystkim z programów Pieprz i Wanilia. Wszytskie tomy cyklu pokazują atrakcje turystyczne w Polsce w podziale geograficznym. Książki Elżbiety Dzikowskiej są jednymi z najciekwszych pozycji podróżniczych o naszym kraju.

Link: www.rosikonpress.com
 
Szwajcaria Bałtowska Szwajcaria Bałtowska to stok narciarski w województwie Świętokrzyskim. Posiada dwie trasy zjazdowe o długości 340 i 570 metrów. Kompleks posiada nowoczesne wyciągi orczykowe o łącznej przepustowości 1500 osób/godzinę. Różnica wzniesień wynosi 65 metrów.


Link: www.szwajcariabaltowska.pl
 
Polskie Szlaki na Górnym Śląsku Serwis turystyczny Polskie Szlaki przygotował eBooka zatytułowanego "Polskie Szlaki na Górnym Śląsku" prezentującego turystyczne walory Górnego Śląska. Region ten bogaty jest w zabytki architektury oraz zabytki przemysłowe - głównie kopalnie. Górny Śląsk posiada również piękną przyrodę.

Link: www.polskieszlaki.pl
 
Polskie Szlaki na Jurze Kolejny eBook przygotowany przez serwis Polskie Szlaki "Jura Krakowsko-Częstochowska" prezentuje wiele ciekwych miejsc, głównie zabytków. W eBooku przeczytać można o tak ważnym dla Polaków miejscu jakim jest Klasztor na Jasnej Górze. Ponadto opisy i zdjęcia zamków na Szlaku Orlich Gniazd.

Link: www.polskieszlaki.pl
reklama
znajdź na mapie
atrakcje turystyczne na mapie
najnowsze
reklama
    1. taxi partner
    2. najlepszy partner w Koszalinie i w Polsce uczciwe rozliczenia na bolt i Uber wyjąłem samochodów tanio i bezpiecznie
    1. auta z emiratów arabskich
    2. Auta z Emiratów Arabskich na zamówienie! Wyszukujemy, sprawdzamy i dostarczamy auta z Emiratów pod Twoje drzwi. Sprawdź!
    3. carfactor.pl
© 2008-2013 wspierane projekty | współpraca | regulamin | polityka prywatności | kontakt: webmaster[małpa]atrakcje-turystyczne.eu   
Inne: Pełna lista atrakcji | Biuro Rachunkowe Kielce public relations Ochrona antykorozyjna Biuro rachunkowe Kielce encyklopedia Już wkrótce wyruszamy w Polskę!