zarejestruj się | zapomniane hasło
Znajdź

Regulamin serwisu

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z serwisu pod adresem http://www.atrakcje-turystyczne.eu

Zamieszcanie treści oraz obrazów wymaga rejestracji.

Każdy użytkownik zamieszcający treści lub zdjęcia oświadcza, że jest ich autorem i ma prawo do ich publikacji. Treści wpisywane przez użytkowników muszą być zgodne z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Muszą być także zgodne z zasadami pisowni jezyka polskiego. Administrator zastrzega sobie prawo do poprawiania lub usuwania tekstów w celu zapewnienia wysokiej jakości serwisu.

Treści i zdjęcia wstawione przez użytkowników mogą być wykorzystane do promocji serwisu www.atrakcje-turystyczne.eu zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej z podaniem autora (nick).

Do serwisu dodane mogą być obiekty - atrakcje turystyczne, które przeznaczone są do zwiedzania lub oglądania a w szczególności zabytki architektury, ciekawostki przyrodnicze, wieże i punkty widokowe, cele górskich wędrówek (znane szczyty, schroniska).

Atrakcjami turystycznymi nie są: usługi noclegowe, usługi spa i odnowy biologicznej, punkty gastronomiczne, inne usługi turystyczne.

Serwis www.atrakcje-turystyczne.eu nie bierze żadnej odpowiedzialności za brak dostępu do portalu wywołany awariami, przerwami technicznymi, przerwami w świadczeniu usług dostawców internetowych, utratą danych lub wskutek działań siły wyższej. Serwis www.atrakcje-turystyczne.eu podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu.

Serwis www.atrakcje-turystyczne.eu zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji na podawane adresy e-mail związanych z fukcjonowaniem strony.

Dostęp do bazy danych za pomocą oprogramowania nie będącego zwykłą przeglądarką internetową stanowi złamanie warunków niniejszego regulaminu oraz jest przesłanką do stwierdzenia naruszenia przepisów prawa. Zabrania się jakichkolwiek działań utrudniających lub uniemożliwiających prawidłowe działanie portalu.

O istotnych zmianach w regulaminie użytkownicy zostaną powiadomieni drogą e-mailową.

Właścicielem serwisu jest firma Craftsoft Robert Kiesiak z siedzibą we Wrocławiu (50-572) przy ul. Himalajskiej 6/3. NIP 613-143-97-39. Strona firmy www.craftsoft.pl

Użytkownik ma prawo do usunięcia konta i swoich danych z serwisu.


reklama
znajdź na mapie
atrakcje turystyczne na mapie
najnowsze
reklama
    1. sprzęt rtv
    2. Poznaj naszą gamę sprzętu RTV od najbardziej cenionych producentów na rynku.
© 2008-2013 wspierane projekty | współpraca | regulamin | polityka prywatności | kontakt: webmaster[małpa]atrakcje-turystyczne.eu   
Inne: Pełna lista atrakcji | Przewozy autokarowe deski podłogowe stoły do masażu slubna foto Już wkrótce wyruszamy w Polskę!